![](https://karaisali-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/umraniyespor-boluspor-macindan-kareler-0-3J63Vz1I.jpg)
![](https://karaisali-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/umraniyespor-boluspor-macindan-kareler-1-1TiZwq1e.jpg)
![](https://karaisali-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/umraniyespor-boluspor-macindan-kareler-2-qFDJL5Lt.jpg)
![](https://karaisali-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/umraniyespor-boluspor-macindan-kareler-3-r6Y5g9ez.jpg)
![](https://karaisali-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/umraniyespor-boluspor-macindan-kareler-4-VabzjEEv.jpg)
![](https://karaisali-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/umraniyespor-boluspor-macindan-kareler-5-qb7Mw3OG.jpg)
![](https://karaisali-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/umraniyespor-boluspor-macindan-kareler-6-7sYiqPBY.jpg)
Bilecik’in Osmaneli ilçesinde, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde görevlerine seçilerek işbaşı yapan mahalle ve köy muhtarlarının katılımıyla toplantı düzenlendi. Osmaneli Kaymakamı Yüksel Ünal, toplantıda yaptığı konuşmada, yeni muhtarları tebrik ederek görevlerinde başarılar diledi. Osmaneli Belediye Başkanı Bekir Torun ise muhtarların önemine vurgu yaparak, hizmetlerin daha nitelikli olması için muhtarlarla işbirliği içinde çalışacaklarını belirtti.
Başakşehir İkitelli Organize Sanayi Bölgesi yolunda aracıyla seyir halinde ilerleyen bir sürücü, yolun karşısına geçmek isteyen bir kişiyi fark edemedi ve son anda durdu. Yaya sürücüye yönelik küfürler ettikten sonra ikili arasında tartışma başladı …
Eylülde fiyatı en çok artan ürün yüzde 98,94 ile defter olurken, erik yüzde 16,46 düşüşle fiyatı en çok azalış gösteren ürünlerin başında geldi