Cezaevinden çıkıp eşini öldürmüştü… Denizli’de yakalandı

Burdur’un Çavdır ilçesinde sabah 08.30 sıralarında bir otelde konaklayan Özlem Şımarık, 14 Ocak tarihinde boşandığı T.Y. isimli eski eşi tarafından otel odasında tüfekle ve bıçakla yaralandı. Şımarık, kaldırıldığı Çavdır Devlet Hastanesinde hayatını kaybetti. Meydana gelen kasten öldürme suçuyla ilgili, olayı gerçekleştirdikten sonra kaçan firari T.Y. isimli şahsın ve kaçmasına yardım eden 5 kişinin yakalanmasına yönelik, emniyet ekipleri tarafından yürütülen titiz çalışmalar neticesinde T.Y isimli şahıs Denizli’nin Çameli ilçe merkezinde bulunan bir dağ evinde olduğu tespit edildi. Yapılan operasyonda dağlık alana kaçmaya çalışırken yakalanan T.Y. gözaltına alındı.

Olayda kullanılan suç aleti tüfek ve bıçak şahısla birlikte ele geçirildi. Ayrıca şüpheli şahsın kaçmasına yardım ettiği tespit edilen 5 kişi yakalanarak haklarında adli işlem başlatıldı.

CEZAEVİNDEN BİR HAFTA ÖNCE İZİNLİ ÇIKMIŞ

Hayatını kaybeden Özlem Şımarık’ın 2 çocuk annesi olduğu, T.Y.’nin ise kasten yaralama suçundan cezaevinde olduğu ve 1 hafta önce cezaevinden izinli çıktığı öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir