Kendi Kafalarını Giyotinle Kesip Ateşe Attılar: Akılalmaz Çiftin Garip Kurban Ritüeli Herkesi Şoke Etti!

Geçtiğimiz Pazar günü Hindistan’da meydana gelen bir garip kurban ritüeli herkesi şoke etti. Giyotinle kafalarını kesen çift, kurdukları düzenekle kesilen kafalarını ateşe attı! Detaylar içeriğimizde. ?

Kaynak: https://nypost.com/2023/04/17/couple-…

Güney Asya’da bulunan ve dünyanın en büyük ikinci nüfusuna sahip olan Hindistan’da geçtiğimiz hafta sonu akılalmaz bir olay yaşandı.

38 yaşındaki Hemubhai Makwana ve 35 yaşındaki eşi Hansaben Makwana, geçtiğimiz Pazar gecesi Gujarat eyaletinin batısında bulunan Vinchiya köyünde bir garip kurban ritüeli gerçekleştirdi.

Hindustan Times’ta yayınlanan habere göre giyotine benzer bir mekanizmanın altına ateş sunağı hazırlayan çiftin amacı giyotinle kafalarını kestikten sonra başlarının ateşe yuvarlanmasıydı.

İntihar eden çiftin cansız bedenlerini amcalarına yaptıkları ziyaretten dönen 12 ve 13 yaşındaki çocukları buldu.

Yetkililer çiftin intihar ettiği alanda ölümlerinden kimsenin sorumlu olmadığını yazdıkları bir intihar notu buldular.

Çift, bahsi geçen notta aynı zamanda geride kalan iki çocuklarına bakmaları için aile büyüklerine de çağrıda bulundular.

Çiftin böyle bir intiharı neden gerçekleştirdiklerini sorgulayan yetkililer kara büyü ritüeli olup olmadığını araştırdılar.

Ancak araştırma sürecinde çiftin yalnızca Hinduizmin ana tanrılarından biri olan tanrı Şiva’ya geçen yıl boyunca her gün evlerinde kurdukları bir tapınakta ibadet ettiklerine ulaştılar.

Hansaben Makwana’nın kuzeni Jayanti Jatapara, çiftin ölümlerinden önce herhangi bir maddi zorlukla veya ilişki sorunuyla karşılaşmadıklarını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir